ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДО УПРАВЛІННЯ ОСВІТНІМ ПРОЦЕСОМ

Автор(и)

  • Наталія Дудник Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини., Ukraine https://orcid.org/0000-0001-8047-4270

DOI:

https://doi.org/10.31499/2706-6258.1(5).2021.235977

Анотація

У статті здійснено теоретичний аналіз управління освітнім процесом у закладі дошкільної освіти, окреслено актуальні вимоги сучасного суспільства до фахово-особистісного розвитку керівника. Мета статті полягає у переформатуванні концептуальних позицій до управління освітнім процесом та вимагає пошуку нових підходів, форм та методів до підготовки майбутнього керівника закладу дошкільної освіти. Виокремлено й проаналізовано оновлення змістового наповнення різних аспектів підготовки майбутнього керівника закладу дошкільної освіти до управління освітнім процесом у закладі вищої освіти. З’ясовано, що на етапі фахової підготовки в закладах вищої освіти формується готовність магістрів до управління освітнім процесом у закладі дошкільної освіти.

Ключові слова: заклад дошкільної освіти, управління, управління освітою, управління освітнім процесом, сучасний керівник, керівник закладу дошкільної освіти, обов’язки й завдання керівника, підготовка майбутнього керівника, оновлення змісту.

Біографія автора

Наталія Дудник, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-08-09

Номер

Розділ

Статті